Поліція Сум спростувала версю про самогубство 12-річного підлітка через ігри в інтернеті

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив, що у Сумах був знайдений удома з мотузкою на шиї в стані клінічної смерті дванадцятирічний хлопчик. Лікарі «швидкої» відновили йому серцебиття і доправили до реанімації. Однак, незважаючи на всі зусилля медиків, підліток помер.

Поліція в рамках відкритого за ознаками ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) провадження з‘ясовує причини та обставини того, що сталося.

«Під час першочергових слідчих дій ми не виявили  жодних ознак того, що хлопчик зробив це внаслідок так званих «смертельних» он-лайн ігор, як це було розтиражовано окремими мас-медіа, – говорить начальник ювенальної превенції УПД ГУНП в області Сергій Тарасенко. – Однак це не означає відсутності такої проблеми в нашому регіоні. Я закликаю всіх громадян з більшою увагою та турботою ставитись до виховання своїх дітей та онуків, займати їх цікавими та корисними заняттями, а у випадку виявлення проблем консультуватися з фахівцями-педагогами, психологами, медиками та працівниками ювенальної превенції».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.