Уряд ухвалив рішення про створення нового прикордонного загону – Шосткинського

Кабінет Міністрів України  10 жовтня своїм розпорядженням  підтримав створення Шосткинського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

«Погодитися з пропозицією адміністрації Державної прикордонної служби щодо створення бюджетної установи»  Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина +1569) «, – йдеться в тексті розпорядження.

Крім того, наголошується, що функціонування Шосткинського прикордонного загону повинна забезпечити адміністрація ДПСУ.

Згідно з пояснювальною запискою, зазначений прикордонний загін створюється для підвищення надійності охорони і рівня захищеності державного кордону, готовності органів і підрозділів до раптово виникають завданням і вдосконалення системи управління, досягнення рівня здатності військ до адекватного реагування на загрозу прикордонного збройного конфлікту і збереження здатності до нарощування оперативних можливостей в особливий період для відображення збройної агресії проти України.

У коментарі щодо зазначеного розпорядження Кабміну Радіо Свобода речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян також зазначив, що сьогодні на північному кордоні на Сумщини, більше всього фіксується  таких порушень як контрабанда і нелегальна міграція.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.