У Сумах п’яний чин з СБУ, тікаючи від патрульних, заліпив в око поліцейському

Подія сталася вчора, 15 жовтня,  близько 19.00, повідомляє «Ваш шанс». На автомобіль «Шкода», який порушує правила дорожнього руху і петляє по дорозі так, ніби водій знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння, звернули увагу в Боромлі. Про порушника, який рухався в бік Сум, повідомили в поліцію.

В обласному центрі «Шкоду» вже чекали поліцейські. Однак спроба затримати водія і провести огляд на стан сп’яніння привела до того, що співробітники поліції відвезли на швидкій, а водій закрився в своїй квартирі і не впустив правоохоронців.

За поки неперевіреною інформацією ВШ, водієм виявився заступник начальника слідства УСБУ в Сумській області Микола Халімон (за іншими джерелами – Халимоненко – Xpress), його документи були вилучені правоохоронцями. Інцидент стався біля будинку на вул. Кондратьєва, 138. На місце подій була викликана слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, також прибуло керівництво управління патрульної поліції і 4-ї роти, співробітники якої несли чергування в цей день. З’явилися і співробітники СБУ – щоправда, неофіційно, «просто поспілкуватися» з правоохоронцями.

Постраждалий співробітником патрульної поліції, лейтенант Павло Хоменко,розповідає:

– Прийшла орієнтування на автомобіль «Шкода», яким імовірно керує водій в стані алкогольного сп’яніння. Ми спробували зупинити його біля КПП Кадетського корпусу, але він не зупинявся, наздогнали його тільки біля будинку на вул. Кондратьєва. Підійшли, він вів себе нормально. У нього були явні ознаки сп’яніння – запах, нечіткі рухи, нерозбірлива мова, водій не орієнтувався в просторі. Спочатку, начебто,  нормально надав документи, ми з ним розмовляємо – і тут відкриваються з торця будинку двері, він зривається з місця і тікає туди. Ми його наздоганяємо, я хапаю його за плечі, намагаюся тягнути назад до машини, тому що розумію, що він намагається втекти з місця події. Він розгортається і просто дає мені кулаком в око. Я не впав, запитав: «Що ти робиш?» Потім він увірвався в під’їзд і забіг в квартиру – не знаю, свою або чиюсь. У коридор вибігли жінки, діти, все перемішалося, він встиг закритися в квартирі».

У постраждалого поліцейського лікарі діагностували забій ока і скроні.

«Оскільки викликати чоловіка з квартири так і не вдалося, стан, в якому він був за кермом, вже неможливо буде довести, – пише видання. –  Але заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцю при виконанні цим працівником службових обов’язків – вже кримінальний злочин, який, згідно з ч.2 ст.345 КК України, карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк».

Подія вже набула розголосу у всеукраїнських ЗМІ. Як повідомила прес-секретар управління СБУ в Сумській області Олеся Рапута, інформація перевіряється, і якщо буде встановлено, що порушник дійсно є співробітником СБУ і причетний до протиправних дій, “буде відповідне реагування згідно з законодавством”.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.