Вночі на території Шосткинського відділу поліції стався вибух

Сьогодні, близько третьої години ночі, черговий по відділу поліції та інші співробітники, які знаходились в цей час на робочому місці, почули гучний хлопок, від якого спрацювала сигналізація припаркованих біля підрозділу автомобілів.

Хоча поліція обережно говорить тільки про «хлопок», за інформацією shostka.info, він був такої сили, що вирвав  бордюр перед будинком відділу.

Аби з‘ясувати характер події, з обласного центру були викликані експерти – вибухотехніки, які й провели необхідні первірки.

«Маємо заспокоїти громадськість: ніхто з людей не постраждав, майно та інженерні конструкції не пошкоджені, – говорить Роман Бережний, заступник начальника – начальник слідчого відділу Шосткинського відділу поліції. – Матеріальних збитків не завдано».

За даними фактом вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 263 ч.1 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) та 296 ч.4 (хуліганство… вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджен) КК України.

Правоохоронці проводять всі необхідні оперативно – пошукові заходи, і звертаються до громадян з закликом: якщо комусь відомі причини та обставини події, або причетні до неї особи, прохання повідомити про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вул. Свободи. 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина) або 102.
Анонімність та конфіденційність гарантовано.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.