На Сумщині виявили нелегальний завод з виробництва бензину і дизпалива

Співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів, яке проводилось шляхом відкриття в Охтирському районі підпільного заводу, повідомила сьогодні прес-служба ДФС.

Встановлено, що на територію заводу завозилась вуглеводна сировина  невідомого походження. Використовуючи обладнання заводу, що забезпечує масове виробництво, шляхом переробки (крекінгу) сировини здійснювалося виготовлення бензину та дизельного пального сумнівної якості.

Вони в подальшому реалізовувалось як юридичним, так і фізичним особам через мережі АЗС. Акцизний податок з даної діяльності не сплачувався. При цьому, нелегальне виробництво ПММ проводилось без документів дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

На підставі ухвали суду проведено обшук на території нелегального заводу. У ході обшуку виявлено і вилучено сировину та товар загальним об’ємом понад 143 тисячі літрів, а також промислове нафтопереробне обладнання, яке використовувалось в незаконній діяльності.

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 7,4 млн. гривень.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.