Обрано запобіжний захід вчительці, яку звинувачують у загибелі 12-річного школяра із Сум

Сьогодні, 24 жовтня, у Зарічному районному суді міста Суми було обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання вчительці з Великої Писарівки Катерині Обідець, яка організовувала поїздку дітей до Польщі, внаслідок чого загинув 12-річний школяр із Сум.

Прокуратура просила домашній арешт із восьмої вечора до 6-ї ранку. Адвокат – особисте зобов’язання. Після засідання сторони прокоментували рішення суду.

Сергій Ключник, адвокат підозрюваної:

«Законом не заборонено перевезення, використання легкового автотранспорту. Питання полягає в тому, що була це група, чи це була приватна поїздка – повинно з’ясувати слідство, а в подальшому можливо і суд. При відсутності певних доказів, я вважаю, що підозра не досить обґрунтована, а вони на сьогоднішній день відсутні».

Богдан Волобуєв, заступник начальника відділу прокуратури Сумської області:

« Питання про оскарження буде вирішуватися за результатом опрацювання тексту ухвали слідчого судді. Однак хотілося б наголосити, що фактично клопотання задоволено частково, слідчий суддя прийшов до висновку про обґрунтованість підозри, а також прийшов до висновку про наявність висновків у даному кримінальному провадженні».

Нагадаємо, аварія сталась 13 травня цього року у Брестській області (Білорусь). Одна з автівок, в якій їхали семеро сумських школярів, в’їхала у навантажувач, що рухався у попутному напрямку. Хлопчик 12 років загинув від отриманих травм. Шестеро дітей потрапили у лікарню. Двоє дітей отримали інвалідність. Загалом до Польщі їздило 26 школярів – окрім сумчан, були діти з Краснопільського, Великописарівського районів і Глухова. Як повідомила прес-секретарка прокурора області Наталя Науменко, водій, який був за кермом автобусу, який потрапив в аварію, зараз під слідством у Білорусі.

До цього ми повідомляли: У смерті 12-річного хлопчика з Сум прокуратура звинувачує вчительку

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.