Співробітник СБУ, який вдарив поліцейського, є фігурантом ще однієї справи – Військова прокуратура

Начальник 2-го відділення слідчого відділу УСБУ в Сумській області Микола Халімон, який два тижні тому вдарив патрульного, фігурує ще в одній кримінальній справі, повідомляє журналіст Євген Кудлай.

Як ми вже повідомляли, 15 жовтня ц.р. на вул. Герасима Кондратьєва поліцейські зупинили авто, водій якого Микола Халімон мав ознаки алкогольного сп’яніння.  Від проходження огляду він відмовився, вдарив патрульного і втік, закрившись у себе в квартирі. Наступного дня за даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження, яка кваліфікувала його як умисне заподіяння тілесних ушкоджень працівникові правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України).

Слідство триває уже більше двох тижнів, але  підозру правопорушнику досі не оголосили. Як повідомив  військовий прокурор Сумського гарнізону Володимир Семишкур, на контролі у якого перебуває справа, досі тривають слідчі дії.

За словами В.Семішкура, вже вісім місяців триває розслідування ще одного кримінального провадження, де фігурує керівник слідства УСБУ Микола Халімон. Йдеться про проведення незаконного обшуку. Відкрити справу за цим фактом прокуратуру зобов’язав суд. А саме в постанові Зарічного районного суду м. Суми (справа №591 / 564/18) сказано, що працівник УСБУ в Сумській області Халімон Н.В. незаконно провів обшук.

Обидва кримінальних виробництва знаходяться під процесуальним керівництвом військової прокуратури Сумського гарнізону.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.