У Сумах чергове пограбування храму серед білого дня

Вчора, 7 грудня, близько другої години дня з Спасо-Преображенського собору, який знаходиться по вул. Соборній, невідомі вкрали скриньку для пожертв на лікування онкохворих дітей.  

«Ми попросили служителів собору надати нам відео з встановлених в приміщенні собору камер спостереження. Вони погодилися. Але з незрозумілих причин тільки за умови надання їм відповідного рішення суду, яке зобов’яже їх це зробити, – говорить начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута. – Це дещо ускладнює нашу роботу в плані оперативного реагування щодо встановлення злочинців, проте не паралізує. Ми працюємо, і, сподіваюся, найближчим часом злочин буде розкрито, а зловмисники покарані».

Працівники поліції звертаються до всіх громадян, яким відома будь-яка інформація, яка допоможе слідству, повідомити її в Сумській відділ поліції. Анонімність гарантується.

Прес-секретар Сумської єпархії Української православної церкви  Георгій Тарабан (на фото) поскаржився, що даний злочин не єдиний, який скоєно стосовно православних храмів Сумської єпархії, починаючи з 2014 року. «Було пограбовано більше десятка храмів, — говорить він – За минулий рік було пограбовано три храми. На жаль, переважна більшість цих злочинів так і не була розкрита».  Втім, на запитання журналістів,що він може сказати з приводу того, що  храм надасть поліції відео з камер спостереження тільки після  рішення суду, Тарабан лаконічно відповів: «Нічого».

Нагадаємо, схожий злочин був скоєний 9 вересня цього року ц.р. у Свято-Георгіївському храмі, що по вулиці Інтернаціоналістів у Сумах. Саме відео з камер спостереження дало змогу поліції вже через два дні затримати подружжя, яке скоїло злочин.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.