Сумчани обурені реакцією міської влади на трагедію у Сумах

В мережі Facebook сумчани обурюються реакцією міської влади, на трагедію, що сталася 2 січня в обласному центрі. Ані слова на Інформпорталі Сумської міської ради, мовчить і сторінка міського голови Олександра Лисенка. І жодного слова співчуття матері загиблої дитини. І жодної обіцянки негайно перевірити роботу ліфтів у Сумах, щоб заспокоїти жителів багатоповерхівок.

«Більше семи годин пройшло з моменту жахливої трагеді. Керманичі міста мовчать, – пише Lesja Goncharenko. – На сторінках фейсбуку тільки вітальні звернення з Новим Роком.
Особливо резонує до сьогоднішніх подій підпис до посту у міського голови “Це наші Суми!” з відео яскраво мерехтливих вогників міста. Прикро, Олександр Лисенко, що тільки такі ваші Суми!
А наші, виходить ті, що з нечищеними тротуарами, з смертями під колесами та в ліфтах дітей, зі забитими унікальним способом сваями “Романтики”, з однією третиною замерзаючого міста і… цей список можна продовжувати дуже довго!
Це дуже гірко. Але, кожне населення має тих керманичів, на які заслуговує. Ми, значить, на ось таких: “з мерехтливими вогниками”…….

Додамо, що блюзнірством виглядає у світлі того, що сталося,  і заголовок новини на сайті міської ради «Олександр Лисенко привітав маленьких сумчан із прийдешніми святами» (на фото)

«На Супруна трагедія!  Треба вже виносити цю недолугу владу!» – вважає Александр Гриценюк 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.