Брифінг щодо загибелі немовляти в ліфті (ВІДЕО)

Сьогодні у Сумах відбувся брифінг прокуратури і поліції щодо трагичної події, що сталося 2 січня в будинку  № 32/1 по вул. Супруна.

“Тільки що закінчився спільний брифінг керівництва прокуратури та поліції щодо результатів розслідування кримінального провадження за фактом загибелі немовляти, – коментує головний редактор газети “Сумщина” Сергій Моша. – Крайній – електрик, паровозом – директор “Сумиліфта”.
Роль департаменту інфраструктури м. Суми – як сторони договору про капремонт і тд ліфта – поки не розкрито, але згадано.
Чи побачать правоохоронці ознаки розтрати чи привласнення бюджетних коштів в цій трагічній історії? Адже якщо ліфт почав ламатися ДО закінчення гарантійного терміну – значить, частина грошей пішла мимо ремонту чи не так?
ЗІ: у будинку по вул. Кондратьєва, 27, де знаходиться редакція газети “Сумщина”, обласна прокуратура займає 2-й і 5-й поверхи та частину 1-го (балансоутримувач – “Водгосп”). Ліфт тут (один із трьох) відремонтували в минулому році. Але він ТАКОЖ СТАВ ЛАМАТИСЯ ледь не на наступний день після пуску”.

Загибель дитини у ліфті. Брифінг прокуратури

Gepostet von Елена Адаменко am Donnerstag, 3. Januar 2019

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.