У Глухові люди з автоматами захопили аграрне підприємство. Подробиці конфлікту

У Глухові озброєні автоматами Калашникова чоловіки увірвалися до офісу елеваторного комплексу компанії «Росток Холдинг» і заблокували прохідну, не пускаючи працівників. Фото події викладені  3 січня на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Глухівчани шоковані таким способом вирішення юридичних спорів і, не маючи інформації про те, що саме відбувається і чому,  обурюються відсутністю реакції  на це поліції та прокуратури.

За інформацією Xpress, подібні захоплення відбулися ще на сімнадцяти підприємствах компанії «Росток-Холдингу», де  змінили директорів без відома власників агрохолдингу.

Відомо, що рішення про арешт майна «Росток-Холдинг» та передачу його АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) приймав Харківський районний суд. Однак, власники компанії вважають це рішення незаконним, а захоплення підприємств рейдерством, ініціатором якого називають горілчаного магната Якова Грибова , співвласника компанії Nemiroff.

Саме Яків Грибов написав заяву до поліції, що має претензії до власника “Росток-Холдингу” Віктора Купавцева, яку 17 липня 2018 року було внесено до Єдиного реєстру державних розслідувань.

«Має місце класична схема рейдерства: спочатку порушується кримінальне провадження без мети довести справу до кінця, потім відбувається арешт активів, блокується діяльність підприємств, далі активи передаються в управління Національному агентству України з питань управління активами (АРМА), а згодом продаються за безцінь потрібним людям», – вважає адвокат компанії.

Детальніше про це :

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.