Завтра у Сумах суд винесе вирок посадовцю, який вкрав мільйон гривень на реконструкції Охтирської ЦРЛ

Завтра, 11 лютого, о 13:00  у Ковпаківському районному суді міста Суми відбудеться судове засідання за участю  державного обвинувача Департаменту Генпрокуратури України, який займається провадженнями кримінальних справ, підслідними Державному бюро розслідувань, у справі про заволодіння коштами у сумі 1 млн. грн., виділеними на реконструкцію Охтирської центральної районної лікарні.

Обвинувачуються колишній заступник начальника управління капітального будівництва (УКБ) Сумської ОДА Валерій Нелін та в.о. директора ТОВ «СКАТ», який посвідчив та видав завідомо неправдиві офіційні документи і сприяв у заволодінні  коштами УКБ .

Хоча злочин був скоєний ще сім років тому, кримінальне провадження досі розглядається в суді і, за оцінкою Генпрокуратури, залишається резонансним. Одним із основних свідків у цій справі виступав екс-голова Сумської ОДА, нині депутат обласної ради Юрій Чмирь.

Валерія Неліна звинувачують у тому, що за його керівництва управління капітального будівництва навмисно переплатило більше мільйона гривень підряднику на добудові Центральної районної лікарні в Охтирці. У  акти приймання виконаних робіт було зайво включено вартість автоматичної подачі палива «Живе дно» на загальну суму 1 млн. 067 тис. 882  грн. (з ПДВ), яка раніше вже була включена у вартість самих котлів.

Джерело: https://kv.su.court.gov.ua/sud1806/

Фото sumynews.com

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.