Організатору вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк оголосили підозру

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру (на фото) оголосили підозру в організації резонансного вбивства активістки і радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

«Громадянину Мангеру В. М. оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк», – повідомив сьогодні генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

Вчора Партія «Батьківщина», маючи цю інформацію до її оприлюднення,  поспіхом виключила Мангеру з своїх лав.

За словами нардепа Мустафи Найєма, після оголошення підозри Мангеру у відставку подав заступник голови Херсонської облради Євген Рищук, якого активісти та друзі Гандзюк теж називали одним із підозрюваних.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року, близько 8:30 невідомий облив херсонську активістку Катерину Гандзюк концентрованою кислотою.  Кислота потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око. Опіки склали до 39 % тіла. 17 серпня 2018 року поліція заарештувала нападників, колишніх учасників війни на Донбасі. 4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла на 34-му році життя.  Офіційна причина смерті: «поліорганна недостатність; хімічні опіки із залученням 30-39 % тіла; напад з використанням хімічної речовини з метою вбивства чи нанесення ушкоджень».

Організаторами нападу на Гандзюк активісти не без підстав вважали обласне керівництво  Херсонської облради, обране від партії «Батьківщина». Саме тому на зустріч Юлії Тимошенко з виборцями 9 лютого в Києві вони прийшли з плакатами «Хто замовив Катю Ганзюк?», щоб спитати з неї за її однопартійця Мангера.

Оголошення прокуратурою Мангеру підозри підтвердило, що активісти були праві щодо  організатора вбивства Гандзюк.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.