«Скоріш за все, чистий кримінал». Затримано начальника Сумського райвідділу поліції

Сьогодні, 4 березня, після проведення обшуків у Сумському райвідділі поліції був затриманий його начальник Андрій Сердюк і ще кілька людей. Про це повідомив сайт Sumy.Today, посилаючись на власні джерела.

Начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Ельвіра Біганова на дзвінки редакції не відповідала, тому за коментарем журналістка Sumy.Today звернулася до начальника обласної поліції Миколи Лушпієнка:

– Це правда, що затримали начальника Сумського райвідділу поліції?

– Що Ви маєте на увазі під словом «затримали»?

Є  інформація, що затримали начальника Сумського райвідділу поліції і ще кількох осіб.

– Якщо у Вас є інформація, у Вас же, мабуть, є інформатори?

– У мене неофіційна інформація. Хотіла у Вас уточнити.

– Система самоочищується від усіх цих людей, які мають відношення до чогось такого поганого, що називається злочином. Люди мають працювати на користь людей. Якщо там є порушення, буде відповідати згідно із законом. Це ще раз підтверджує, що і Міністр, і голова Нацполіції, і, найголовніше, ми самі очищуємося від тих, хто запятнав мундир. Тут ніхто нікого не покриває. Це називається кримінал. За кримінал будуть відповідати. Це не той варіант, що бігають там і щось розповідають про якусь політику. Тут ніякої політики немає. Скоріш за все, чистий кримінал. Головне слідче управління Національної поліції працює, Департамент внутрішньої безпеки працює, управління внутрішньої безпеки здійснює супроводження. Більше інформації Вам потім нададуть.

 

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.