Стали відомі подробиці затримання у Сумах поліцейських чинів

Як ми вже повідомляли, вчора4 березня, після проведення обшуків у Сумському райвідділі поліції був затриманий його начальник Андрій Сердюк.  Департамент внутрішньої безпеки (ДВБ) Нацполіції України оприлюднив офіційну інформацію про це та інші затримання по цій справі:

“Начальник одного з районних відділів поліції ГУНП у Сумській області був викритий на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Посібником у справі став начальник сектору реагування патрульної поліції.

Працівниками Сумського управління ДВП  у 2018 році було встановлено причетність до протиправної діяльності посадовців обласної поліції. Начальник районного відділу поліції та начальник сектора реагування патрульної поліції ГУНП вдавалися до вимагання та отримання хабарів з осіб за непритягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ Головним слідчим управлінням НПУ, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, було розпочато кримінальне провадження за ст.28, ч.3 ст. 368 КК України.

На передачі чергового хабара – 5 тисяч гривень – начальникові сектору реагування патрульної поліції його затримали бійці відділу швидкого реагування ДВБ НПУ (на фото) , працівники Сумського УДВБ НПУ, ГСУ, під процесуальним керівництвом ГПУ, за особистого сприяння Голови Національної поліції України та керівництва ГУНП області.

Проведено обшуки за місцем мешкання, у службових кабінетах та автівках викритих хабарників. На підставі ст. 208 КПК України затримано начальника районного відділу поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції та одного зі співробітників підрозділу.

Їм вже оголошено підозру, готується обрання запобіжного заходу. За вчинені дії змовникам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

“Такі випадки є неприпустимими у поліції. Ми будемо оперативно і суворо реагувати на подібні факти, а винуватці нестимуть відповідальність за усіма вимогами закону”, – прокоментував подію на офіційній сторінці Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції у Фейсбук.Голова Національної поліції Сергій Князєв.

Довідково. Сердюк Андрій Володимирович був призначений начальником Поліції Сумського районного відділу 28 вересня 2017 року. До цього він також обіймав керівні посади в поліції Сумщини. А саме, очолював Тростянецьке відділення. Ще раніше  – Глухівський відділ. До реформи був начальником Липоводолинського райвідділу міліції.

Відповідно до даних з його декларації, поданої у березні 2018 року, має дружину та двох синів. Дружина у 2017 році була у відпустці по догляду за дитиною.

Зарплата пана Сердюка за 2017 рік склала 150 тисяч гривень.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.