СБУ викрила канал контрабанди з Росії, який налагодили сумські… митники

Співробітники Служби безпеки України блокували контрабандне переміщення товарів з РФ на територію України каналом, який налагодили працівники Сумської митниці ДФС.

Йдеться про товари широкого вжитку, а також тютюнові вироби. Контрабандну продукцію митники доправляли залізничним транспортом міжнародного сполучення.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили (на фото) на митному посту «Конотоп» в одному з поїздів чергову партію «вантажу», прихованого у конструктивних порожнинах вагонів. Виявлені предмети направлені на експертизу. За попередніми висновками сума виявленого контрабандного товару становить майже три мільйони гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, зокрема посадовців ДФС, причетних до протиправної діяльності.

Заходи з викриття зловмисників проводились спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Київ, під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Джерело: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5805#.gusPBc44.dpbs

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.