Апеляційний суд направив справу екс-прокурора Сергія Маслюка на новий судовий розгляд

Кримінальну справу колишнього заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка відправлено на новий судовий розгляд. Таке рішення колегія суддів кримінальної палати Сумського апеляційного суду прийняла, розглянувши апеляційну скаргу адвоката обвинуваченого на вирок Зарічного районного суду м. Суми, яким правоохоронця було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа – листка непрацездатності) та призначено йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 850,00 грн.

Рішення було прийнято у зв’язку з тим, що  місцевим судом було порушено вимоги Кримінального процесуального кодексу, а саме не дотримано вимог, визначених в статях 373 та 374  КПК України, повідомляє сайт Сумського апеляційного суду.

Нагадаємо: за двома іншими епізодами прокурора виправдали. Суд порахував необґрунтованим звинувачення у заволодінні бюджетними коштами шахрайським шляхом. А також визнав невинним Маслюка у тому, що він підробляв лікарняний. Однак визнав винним у використанні цього лікарняного (ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Як покарання суд призначив штраф в розмірі 850 грн. Це мінімальне передбачене покарання.

У серпні 2017 року Сергій Маслюк повідомив своєму керівникові – прокурору Сумської області Віталію Матвійчуку недостовірну інформацію про своє перебування на стаціонарному лікуванні, в той час як насправді він відпочивав в Яремчі. Тоді він отримав додаткові дні відпустки і відповідні виплати з бюджету за фейковий лікарняний і додаткову відпустку у сумі понад 20 тис. грн.

Йому інкримінували підробку і використання довідки про лікування на стаціонарі в інфекційному відділенні однієї з сумських лікарень. Це ч. 1 і ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. А також отримання більш 20 тис. грн за фейковий лікарняний за 12 днів – ч. 1 ст. 190.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.