Обійшлося без жертв: на сумському ринку раптово пішов під землю кіоск

Сьогодні, 14 березня, у Сумах  стався порив залізобетонного колектору діаметром 600 мм на території ринку СКД, повідомив сайт КП «Міськводоканал». Аварійна ситуація призвела до того, що провалився під землю  кіоск,  розташований на каналізаційній мережі.

«Постраждалих немає, адже кіоск – неробочий: ні товару, ні продавців у ньому не було. Наразі організована перекачка стоків, що дозволяє не відключати мешканців від водопостачання та запобігти виходу стічних вод на поверхню. Проте для з’ясування обсягів пошкодження та подальшого виконання робіт розташовані на колекторі МАФи повинні бути демонтовані або перенесені», – прокоментував ситуацію начальник дільниці каналізаційних мереж Михайло Гевліч.

Даний колектор закладений на глибині близько 6 м і охоронна зона становить по 5 метрів у обидві сторони від зовнішніх стінок каналізаційної труби.

КП «Міськводоканал» нагадує, що  неодноразово порушувало проблему розміщення споруд в охоронній зоні мереж. Проте, попри заборони державних будівельних норм, над деякими каналізаційними колекторами зведені МАФи, гаражні кооперативи, кафе, торгівельні майданчики.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.