У Глухові невідомі розтрощили молотками зал ігрових автоматів (ВІДЕО)

У Глухові вночі 13 березня  було скоєно напад на один з ігрових залів, повідомляє hlukhiv.info.

За інформацією видання, туди увірвалися двоє чоловіків. «Мотивуючи свої дії «актом протесту проти азартних ігор» з огляду на те, що їхні діти залишають там багато грошей, чоловіки влаштували погром. Вони орудували звичайними молотками, якими розлючені борці за справедливість трощили встановлені в гральному залі автомати», – пише сайт.

За  джерелами у Фейсбук, зал працював «під протекцією» одного з поліцейських чинів Глухова Михайла О. Тож не виключаються що це – «ментівські війни».

На місце інциденту викликали поліцію. Власником закладу було складено відповідну заяву. У поліції журналістам коментарі щодо того, що сталося не надали.

В Глухове двое неизвестных с молотками в руках посетили игровой зал, разбили 20 компьютеров. Поговаривают, что зал работает под протекцией некоего Михаила О., из полиции Глухова. Обратите внимание, что админ советуется с кем то вызывать 102 или нет. И не вызвали) Сейчас пытаюсь узнать подробности… з.ы. Запись с камеры во втором зале, поэтому вначале слышно звук как бьют в первом и затем забегают в этот…

Gepostet von Михайло Курочкін am Donnerstag, 14. März 2019

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.