У Сумах жінка ледь не загинула під колесами тролейбуса через неуважність водія

Сумчанка Галина Єфремова‎  на сайті Сумського КП «Електроавтотранс» розповіла про те, як вчора ввечері отримала травми, скориставшись «сервісом» цього підприємства за маршрутом № 7:

«…На вул. Курській тролейбус зробив зупинку, я почала виходити на задні двері, але водій чомусь закрив двері (які буквально викинули мене з тролейбусу) та продовжив рух транспорту. Я на скорості випала на асфальт, дуже сильно вдарилася спиною та головою. Через декілька метрів тролейбус зупинився , мабуть пасажири почали звертатися до водія.. Я наскільки це було можливо піднялася та пішла до тролейбусу. Кондуктор стояла біля задніх дверей і знизувала плечима: “»А я що? Я не при чому..».  Це були її слова. Двері перед моїм обличчям закрилися і тролейбус спокійно поїхав далі.

Водій не вийшов, не спитав як я себе почуваю, не вибачився за те що не вбив мене взагалі..Я шокована тим станом безвідповідальності, що відбувається у нас у Сумському тролейбусному депо. Якщо водій транспортного засобу спричинив аварію, а це була аварія за вини водія, який продовжив рух транспорту , не враховуючи, що людина знаходиться між дверима та асфальтом, то він просто зобов’язаний надати першу медичну допомогу людині, а не залишити її лежачою на асфальті.Мене вражає , робота адміністрації Сумського тролейбусного управління, оскільки як треба ненавидіти людей, щоб дозволяти їх так «фахово» перевозити. Де робота з лої, техніки безпеки, де елементарна повага до громадян та відповідальність за їх життя та здоров’я? Виходить, ми з вами просто біомусор, який можна викидувати як сміття на узбіччя».

За словами постраждалої,  дійшовши додому,  вона  намагалася зателефонувати на гарячу лінію управління, але там ніхто ніхто не відповідав.

«Страшно відчувати себе незахищеним, коли твоє життя нічого не вартує, – резюмує сумчанка . – Доки ми будемо мовчати та робити вигляд, що нас це не стосується – це може трапитися з вами, вашими дітьми, батьками..Гірко та боляче за нас..»

Речниця КП «Електроавтотранс» Ирина Крячко   так прокоментувала те, що сталося у зверненні до постраждалої:

«Пані Галино! Керівництво завчасно приносить свої вибачення за прикрий інцидент. Гарантуємо, що він не залишиться без уваги. Наразі встановлюємо причетність осіб. Просимо Вас залишити свій номер телефону ( у приватні повідомлення) з метою зворотнього зв’язку».

Нагадаємо, що у  Зарічному районному суді м.Суми й досі триває розгляд справи стосовно загибелі у лютому 2016 року на проспекті Лушпи під колесами тролейбусу студентки СумДУ.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.