Послухати музику і одружитися: особливості цьогорічного фестивалю СХІД-РОК

У Тростянці  25 – 26 серпня пройде 5-й ювілейний фестиваль СХІД-РОК. Про особливості цьогорічного фестивалю сьогодні у Сумському прес-клубі розповіли міський голова Тростянця Юрій Бова та організатор фестивалю Руслан Бова.

«Цьогоріч на глядачів чекають 20 колективів, які протягом двох днів виступатимуть на двох сценах. Очікуємо на приїзд груп та виконавців не тільки з України, а й Італії, Данії, Японії. Серед хедлайнерів СХІД-РОКу Сергій Бабкін, Антитіла, O’Torvald і Pianoбой», – розповів Руслан Бова.

Загалом на музичний фестиваль у Тростянці подали заявки більше 500 гуртів і виконавців. Організатори наголошують, що відбирали учасників з урахуванням різних вподобань слухачів, щоб зі сцени звучала різна музика – від легкого року до важкого.

Подбали організатори і про якісний звук. За їх словами подібною акустикою не може похвалитися жоден фест в Україні.

За словами Юрія Бови невеличкому містечку самотужки організувати фестиваль такого масштабу не просто. Втім, як показує практика, подібні заходи потрібні. «На сам фестиваль ми не витрачаємо  бюджетних коштів. Але його проведення сприяє розвитку приватного підприємництва, а це в свою чергу і створення нових робочих місць, і наповнення бюджету», – говорить Юрій Бова.

Організатори наголошують, що подбали про те, щоб фестивальні дні, для тих, хто їх відвідає, стали ще й приємними днями відпочинку. Традиційно в дендропарку «Нескучний» буде діяти безкоштовний наметовий табір. Тут же працюватиме і мала сцена.

Серед сюрпризів, які обіцяють організатори – можливість завантаження спеціального додатку, який дозволятиме відстежувати графіки виступів виконавців, а також зміни, якщо такі будуть, створювати власний графік відпочинку та відвідування виступів улюблених виконавців

Крім того, бажаючі можуть скористатися послугою шлюб за добу і просто під час фестивалю побратися.  заявку. Для цього потрібно звернутися за адресою м. Суми, вул. Петропавлівська, буд. 49, тел. (0542) 222-731, або м. Тростянець, тел. (05458) 5-12-54.

Отож, дехто з цьогорічного СХІД-РОКу може привезти не тільки враження, а а й дружину чи чоловіка. Законного.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.