Польське місто-побратим запрошує дітей та молодь Сум взяти участь у Міжнародному фотоконкурсі

Люблінський Будинок культури «Броновіце» запрошує дітей та молодь із Сум до участі у Х Міжнародному конкурсі фоторобіт «Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii» («Праці майстрів надихають на сучасну фотографію»). Учасниками можуть бути особи віком від 12 до 25 років.

Робота, яку необхідно подавати, – це фотографія, натхненна роботою майстра, визнаного за видатного представника свого часу в галузі візуального мистецтва (живопис, графіка, скульптура, фотографія, відео), з використанням сучасних моделей та предметів або фото вибраної роботи та його комп’ютерно-графічне видання з елементами редагування.

За умовами конкурсу кожен фотограф може подавати будь-яку кількість неопублікованих робіт, які раніше не пропонувались на інші змагання. Робота повинна бути виконана одним автором і мати розмір не менше А5.

Конкурсанту необхідно чітко зазначити ім’я, вік, адресу та телефон, назву керівника, поштову адреса, назву твору і назву роботи, за якою вона була виконана. Ще потрібно додати форму для вступу та фотографію, що була натхненням для роботи.

Роботи на конкурс треба подати в друкованому та електронному вигляді до 6 листопада 2017 р. на адресу: Будинок культури «Броновіце», ul. Krancowa 106, 20-320 Lublin, Poland, e-mail: secretariat@ddkbronowice.pl, тел.: +48 81 744 16 38.

Підбиття підсумків конкурсу, церемонія нагородження та відкриття фінальної виставки відбудуться 16 грудня у м. Люблін.
Результати конкурсу будуть розміщені на сайті БК «Броновіце».

Усі твори, надіслані на конкурс, стають власністю організатора. Організатор залишає за собою право оформлення документації у вигляді каталогу, фотографії та інформаційних бюлетенів та публікацій, що подаються в електронних засобах масової інформації, телебаченні, прес-релізах тощо, без будь-яких платежів роялті.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора змагань Еви РЕЙМАК за тел.: +48 814440016.

Джерело: https://smr.gov.ua/uk/novini/kultura/7353-polyaki-zaproshuyut-sumchan-do-uchasti-v-mizhnarodnomu-fotokonkursi.html

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.