Сумчанам презентували мобільний додаток, який «оживляє» ілюстрації до дитячої книги про Суми (ВІДЕО)

У Сумах 30 вересня в «Студії 18» відбулася презентація мобільного додатку до книги для дітей «Сумин городок», що знайомить малечу з історією міста.

Присутні – маленькі читачі та їхні батьки –  мали змогу спробувати з допомогою підказок, віртуально «оживити» малюнки з книги.

Організатор проекту «Сумин городок» Валентина Бабинець розповіла,  що з ілюстраціями   книги можна віртуально взаємодіяти за допомогою  камери смартфона чи планшета. Дитина сама або разом з батьками, читаючи книгу, може не тільки переглянути зображення – але й побачити чи почути – як насправді відбувається, наприклад,  процес виготовлення цукру на заводі або як звучить музичний інструмент, або віртуально відвідати архітектурні пам’ятки міста Суми.

«В нас є Інтернет, гаджети, дітки полюбляють дуже гратися в ігри, щоб ти не робив все рівно хочеться погратися. Додаток до книги – можливість батьків і дітей разом читати корисну інформацію  та грати», – говорить Валентина Бабинець.

Втілила  ілюстрації цього дитячого видання у віртуальну реальність команда з Центру розробки електронного контенту СумДУ з допомогою власного спрограмованого додатку, який можна завантажити з Google Play Market або App Store для Android. Назва додатку  ідентична з назвою самої книжки.  «Центр розробок електронного контенту СумДУ третій рік проектує додатки з доповненою реальністю для книг, намагаємося зробити ці технології як інструмент навчання для дітей», – пояснив один з розробників Юрій Зубань.

Сумчани зможуть придбати книгу в своєму місті в мережі книжкових магазинів «Книголюб» чи «Букінштейн» або ж замовити  її за телефоном: (050)-957-96-96. Ціна – 100-150 грн.

Переглянути як працює додаток «Сумин городок» можна у сюжеті телеканалу UA-Суми  за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=o8K8UenhI4U.

Вадим Яременко

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.