Сумські театри продовжують радувати прем’єрами

Сумські театри продовжують радувати поціновувачів театрального мистецтва прем’єрами.  Після “Лісової пісні” щепкінців 11 листопада на суд глядачів представив свій нову виставу  Театр для дітей та юнацтва. Цього разу це комедія, чи як пишуть на афіші, «пікантна комедія» на дві дії «Впійманий на гарячому».

Поставлений за п’єсою «Занадто одружений таксист» , яка  вважається найбільшим успіхом її автора Рея Куні. І недарма, адже вистава йшла упродовж 9 років у лондонських театрах. Це  перша “доросла” вистава режисера Ганни Кобецьу цьому театрі. Головну роль виконав заслужений артист України Сергій Федосенко. Прем’єру приурочили до ювілейного дня народження актора.

Театр  гарантує гарний настрій судячи з реакції глядачів, всім: і дітям (хоча їх таки не треба брати з собою), і молоді, і чоловікам, і жінкам. Було дійсно смішно, а місцями навіть до сліз смішно. Адже ситуація, в яку потрапив головний герой Джон Сміт, справді неординарна.  Герой – звичайний таксист з репутацією тихоні-сім’янина до якогось часу ухитрявся вести подвійне життя: два затишних сімейних гніздечка, дві милі дружини – Мері (актриса Анфіса Зінченко) та Барбара ( актриса Інна Олексенко), які не підозрюють одна про одну та двоє дітей – Кейвін (актор Андрій Науменко) і Вікі (актриса Ангеліна Адлер). І все б могло продовжуватися дуже довго, якби діти не підросли і не познайомилися один з одним в інтернеті. Дітей здивувало, що у них обох батьків звуть Джон Сміт, що вони працюють таксистами. Але вони навіть не уявляли, що мова йде про одного й того ж чоловіка. І от коли діти вирішили зустрітися, батько почав робити все можливе, щоб ця зустріч не відбулася.

«Розрулювати»  здавалось би безвихідну ситуацію, у яку «вляпався» герой, допомагає йому  друг-квартирант Стенлі Поуні (актор Михайло Стрельченко). Цей тандем, без перебільшення, вдався на славу і викликав чи не найбільше сміху в залі.  Не менш вдало зіграв свого героя Татуся і актор Сергій Демиденко, з яким час від часу тандем перетворював на тріо і тим самим додавав сміху в залі.

. Тож, якщо хочете від душі посміятися і просто відпочити від буденності, тоді «Впійманий на гарячому» саме той спектакль.

Соня Кравченко

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.