В Україні офіційно заборонили показ популярного серіалу «Свати»

В Україні офіційно заборонили показ популярного серіалу «Свати», який тільки на YouTube подивилися 800 млн. глядачів.

Сьогодні, 29 листопада,  на своїй сторінці у Facebook очільник Державного комітету України з питань кіно Пилип Іллєнко написав: «Держкіно скасувало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати».

Причина заборони серіалу, та, що  в ньому  знімався  Федір Добронравов (Мітяй, на фото – ліворуч), який  потрапив у перелік осіб, які, на думку Міністерства культури, «створюють загрозу національній безпеці України».

Федір Добронравов не виступав із політичними заявами щодо Криму, єдина його провина полягає лише в тому, що він відвідував Крим для зустрічі із глядачами.

Нагадаємо, що ініціатором внесення змін до чинного законодавства про гастрольну діяльність в Україні, частиною якої  наша держава вважає Крим, є нардеп від Сумщини Олег Медуниця. Суть прийнятих змін полягає в тому, що організатори концертів за 30 днів повинні направити до СБУ запит щодо наявності чи відсутності законних підстав для в’їзду в Україну того чи іншого гастролера.

Один із творців серіалу «Свати», Володимир Зеленський, напередодні виклав своє звернення до СБУ,   в якому порадив відомству займатись безпекою України, а не серіалами. На сторону Зеленського стала навіть речниця СБУ Олена Гітлянська.:«Можу особисто від себе погодитися із обуренням відомого шоумена», – написала вона.

Всем спасибо!

Posted by Владимир Зеленский on Freitag, 24. November 2017

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “В Україні офіційно заборонили показ популярного серіалу «Свати»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.