Названі імена лауреатів літературно- краєзнавчо- мистецької премії Сумщини за 2017 рік

Сьогодн на сесії Сумської облради відбулося врочисте вшанування лауреатів літературно-краєзнавчо-мистецької премії за 2017 рік.

У  номінації «Художня література» за особистий внесок у розвиток художньої літератури була вручена члену НСПУ, автору 26 поетичних і літературно-знавчих збірок Віктору Скакуну (на фото).

За ряд публікацій з краєзнавства, культури та мистецтва в номінації «Журналістика» премію отримав член НСЖУ Олександр Козирь.

У номінації «Культура і народна творчість» відзнаки «за високу майстерність, популяризацію, розвиток та збереження традиційного народного мистецтва України»  удостоєно майстра з декоративної обробки шкіри, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ігоря Смоленського.

Члену Національної спілки краєзнавців України Валерію Власенку рішенням журі присуджена премія в номінації «Краєзнавство» «за значний внесок у розвиток краєзнавства Сумщини, популяризацію історії рідного краю, національних українських традицій та видатних діячів Сумщини».

Серед цьогорічних лауреатів обласної премії в номінації «Мистецтво» і член Національної спілки художників України Олександра Трегубова, яка стала лауреатом за особистий внесок в розвиток образотворчого мистецтва.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.