Підсумки конкурсу «Малі міста – великі враження»: Тростянець виграв півмільйона, Глухів «пролетів».

 Міністерство культури України оприлюднило інформацію про проекти, які стали переможцями всеукраїнського конкурсу проектів «Малі міста – великі враження», що має на меті сприяти культурно-економічному розвитку регіонів. Серед них і проект Тростянецької ОТГ «Фортеця« Круглий двір» (на фото), на реалізацію якого громада отримає тепер 500 тисяч гривень.

До фінальної частини конкурсу дійшов і проект Глухівської міськради «Музей Радіо-, теле-, мовлення» у водонапірній башті, але експертна рада після співбесіди до списку переможців його не включила.

Крім тростянецького проекту по півмільйона гривень отримають також проекти: «Леонтович Арт Квартал» (м.Тульчин Вінницької області);  «Культурний барбакан» (м.Острог Рівненської області); «Репинський пленер» (м.Чугуїв Харківської області); «Міжнародний фестиваль кіно і урбаністики – 86» (м.Славутич Київської області); «Культурний хакатон»(село Шарівка Харківської області,); «Фестиваль молодих театрів» (м. Гадяч Полтавської області); «Гастрономічний фестиваль Дунайські гостини»(Вилківська ОТГ Одеської області,).

Додамо, що Сумщина була представлена в конкурсі крім Тростянця і Глухова ще двома проектами «Узвар-фест»  Галявина садиби Драгомирова від Благодійної  організації «Міжнародний благодійний фонд «Крила Надії» і Фестиваль «Нарбут Фест» у c. Нарбутівка Глухівського району від комунального закладу Березівський центр культури та дозвілля.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.