Дебютну стрічку самого вродливого чоловіка України включено в конкурсну программу 71-го Каннського фестивалю

Режисерський дебют 29-річного  українського актора Богдана Юсипчука документальну короткометражку «Містер Україна. Боротьба з собою» включено до конкурсної програми  Short Film Corner 71-го  Міжнародного кінофестивалю в Каннах.

Богдан Юсипчук – переможець конкурсу «Містер Україна 2017», учасник міжнародного конкурсу  краси «Mr. World 2017» у Великобританії ( титул «Містер Конгеніальність»).   Знімався у фільмах «Повернення Мухатара», «Синевір», «Політ золотої мушки», «Тіні незабутих предків”.

У своєму фільмі Богдан виступає  одночасно і головним героєм і режисером.  При цьому потрапив він до Канн, розповідає,  без протекцій з боку Держкіно та інших кіноструктур. Просто подав заявку і його почули.

– Давно хотів спробувати себе в ролі режисера, але не думав, що зроблю це вперше з документальним фільмом, і що прем’єра картини відбудеться в Каннах, – говорить Богдан Юсипчук. – І я радий, що мені вдалося втілити задумане. До того ж, встигнути стрибнути в останній вагон! У ніч закриття заявок  таки встигли відправити фільм.

Джерело: https://kp.ua/culture/603278-samyi-krasyvyi-ukraynets-poboretsia-za-pryz-v-kannakh

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.