Садибу Леопольда Кеніга у Тростянці відреставрують за європейські кошти

Рішенням конкурсної комісії при Мінрегіонбуді місту Тростянець у Сумській області на реставрацію історико-архітектурної пам’ятки «Садиба  Леопольда Кеніга» (панський маєток та фортеця Круглий Двір ) за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу,  виділено 8,7 млн. грн.

Про це повідомив вчора голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова:

«От кажуть, що кольрові сни збуваються. Років 7-8 тому мені приснився такий сон з відреставрованим Круглим Двором, гранитною бруківкою навкруги і тд. Це здавалося просто неможливим зважаючи на стан цієї памятки історії, хоча громада міста все робила, щоб підтримати від руйнувань споруду та привернути до неї увагу і знайти кошти на повне відновлення.

І цей час настав! Садиба Леопольда Кеніга у Тростянці (панський маєток та фортеця Круглий Двір) буде реставрована за європейські грантові кошти. Таке рішення підтримано конкурсною комісією при Мінрегіонбуді.
Сума гранту 8,7 млн. грн + наше співфінансування 2 млн.грн.

Це дійсно подія!!! Подія для всього Тростянця, Сумської області та України.
Дякую кожному хто підтримав цей проект і з ним нашу громаду!!!»

Нагадаємо, що Тростянець став також одним з переможців всеукраїнського конкурсу проектів «Малі міста – великі враження», за яким отримає на фортецю «Круглий двір» 500 тисяч гривень від Мністерства культури України.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.