Чорний заєць-гігант і спіралі часу. Що покаже Сумщина на Фестивалі писанок у Києві

У рамках Міжнародного фестивалю Folk Ukraine та фестивалю Писанок 2018 під відкритим небом, який відкриється у Києві 5 квітня,  Сумщина представить гігантського великоднього зайця і метрове яйце під назвою «Спиралі часу».

Автор першої роботи – шосткинська художниця Алевтина Філон.

«Моя робота слава Богу закінчена, сьогодні вже прибула на Софіївську площу в Київ, де буде радувати київлян та гостей столиці. Ідеєю роботи було показати мою батьківщину — село Білицю, де мої батьки, де пройшло моє дитинство, Ямпіль- з ним пов’язано початок мого творчого шляху? і місто Шостка -де я живу, навчалась і працюю та багато чого, що не можна передати словами», —  написала Алевтина на своїй сторінці у Facebook.

Автор другої –  сумська художниця Ярослава Мудрова. «Малювала до роботи і після роботи – вночі. На саме таку кольорову гаму і орнаменти, як і в минулому  році, мене надихнула Трипільська культура. Цьогорічна моя писанка має назву «Спіралі часу», – розповіла сумчанка.

Додамо, що за умовами фестивалю усі художники спершу проходили конкурсний відбір і лише найкращі отримали  макет для розпису.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.