У Глухові збирають кошти на пам’ятник землячці Аді Роговцевій

Встановлення шевченківської скульптурної композиції (пам’ятник у Глухові молодому Тарасу Шевченку – Xpress) як і очікувалося, швидко потягнуло наступний крок у справі формування нового історично-культурного середовища Глухова, повідомляє місцевий сайт kourier.in.ua:

«Депутат Сумської обласної ради Віктор Лисенко виступив з ініціативою встановлення пам’ятника нашій славетній землячці Аді Роговцевій.

Вона, будучи вшанованою високих звань народного артиста, СРСР та України, та Героя України, заслуговує на таку пошану ще за життя. Для скульптури вже зібрано близько 200 тис. грн., розроблено ескіз, який пропонуємо вашій увазі. Загальна орієнтовна вартість пам’ятника має скласти 400 – 450 тис. грн. Тож розпочато збір пожертв».

До інформації додане фото, з якого важко зрозуміти, яким буде майбутній пам’ятник – два ліхтарі і завіса чи ліхтарі з фігурою артистки,  але збір коштів продовжується.

Реквізити для тих, хто хоче залучитися до цєї справи: Р/р 31516931700007, код цільвого надходження 501 10000 Одержувач: бюджет міста Глухів, ГУДКСУ у Сумській області 37437481, МФО 8370 13

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.