Сумських журналістів ознайомили з ходом реконструкції МЦ «Романтика»

Сьогодні влада Сум запросила журналістів до молодіжного центру «Романтика», щоб показати як іде його реконструкція.

Нагадаємо, що її розпочали в березні минулого року. Освоїли робіт на  11млн. грн.,  на 2018 рік будівельникам виділили ще 7 млн. Початкова ж цифра реконструкції дорівнювала  23 млн грн.

«Було б добре, якби депутати додали ще 3 млн грн. Це щоб ми закінчили внутрішні роботи», – говорить начальник управління капітального будівництва Володимир Шилов.

На сьогодні зміцнено фундамент будівлі за рахунок 176 забитих свай, замінена на сучасну покрівля,  вікна,система опалення.  Перший поверх з середини майже завершений (на фото). Встановлено сантехніку.  Розпочато ремонт зали на другому поверсі, де планують проводити  різноманітні заходи – від концертів до спортивних змагань (бокс, боротьба).

«На першому поверсі ми хочемо, щоб ті, хто приходив до нас в центр міг знайти свою нішу. Тут будуть різні гуртки, тут будуть клуби за спрямуваннями», – розповів директор Центру дозвілля молодігор Ігор Ганненко, .

А підсумував плани щодо роботи оновленого центру мер Олександр Лисенко: «Ми прийняли рішення відновити молодіжний центр, хоча  зараз ми вже кажемо про міський культурний центр, для того, щоб сюди приходили і діти, і дорослі, і молодь. Щоб всі мали можливість займатися тут за різними напрямками».

Так виглядатиме “Романтика” після завершення реконструкції.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.