І лицарські бої подивитися, і… одружитися. «Стара фортеця» у Тростянці запрошує у «Подорож крізь століття»

У Тростянці 28-30 червня відбудеться традиційний фестиваль історичної реконструкції “Стара фортеця. Подорож крізь століття”.

“На глядачів очікують запеклі лицарські бої, як в одиночних, так і масових номінаціях, вперше битимуться жіночі трійки, обіцяють бути захопливими професійні бої, змагання лучників, демонструватимуть своє вміння ковалі, проходитимуть костюмовані вистави, можна буде скуштувати середньовічної кухні і все це під відповідну середньовічну музику, а в кінці дня – ще й неймовірне фаєр-шоу, “, – розповів міський голова Тростянця Юрій  Бова.

Традиційно триденний захід буде організовано на території пам’ятки архітектури ХVІІІ століття “Круглий двір”. А навколо нього в ці дні вируватиме ярмарок народних промислів.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 28 червня об 11.00. Триденний квиток глядачам обійдеться в 380 гривень, одноденний – у 180.

За словами мера, на фестивалі дівчатам можна буде не тільки закохатися в лицаря, а й одразу з ним одружитися. Таку можливість дає пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”, який віднедавна почав реалізовуватися і в Тростянці. Організатори заходу обіцяють закоханим провести державну реєстрацію шлюбу в романтичній атмосфері середньовіччя на території “Круглого двору”.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.