У Сумах відкрилась виставка авангардного живопису Валерія Шкарупи

У Сумах  в Арт просторі   «BUREAUART» на Воскресенській 3 липня  відкрилася виставка робіт  колишнього сумського, а нині київського  художника Валерія Шкарупи під назвою «Левкас. Середній формат»

В експозиції представлено близько 10   робіт  художника, що відображають авангардне бачення ним оточуючого світуі   виконані на дерев’яних дощечках, із застосуванням техніки левкасу та живопису.

Родзинкою виставки став аукціон, на якому була продана одна із робіт Валерія Шкарупи під назвою «Біла гора».

Виставка триватиме до 15 липня, вхід вільний.

Довідково. Валерій Шкарупа народився у Сумах в 1950 році. Закінчив інститут реставрації у Москві, працював у Сумському обласному  художньому музеї ім.. Никанора Онацького.

Є співавтором ідеї та куратором міжнародних проектів «Раку – кераміка» ( з 1993р.) і  міжнародних симпозіумів Land – Art (1997 – 2002 рр.). З 1997 р. – член Всеукраїнської творчої  спілки БЖ-арт.

Його роботи зберігаються в Київському музеї сучасного мистецтва, Сумському художньому  музеї, Калінінградській художній галереї, Шевченківському національному заповіднику в Каневі, Центрі сучасного мистецтва « Совіарт», Запорізькому художньому музеї, Чернігівському музеї сучасного мистецтва, Muzeum Fur Gestaltunq в Цюріху(Швейцарія), Staatliches Muzeum Schloss  Burqk (Німечинні), а також у приватних колекціях – у Вірменії, Італії, Німеччині, Ізраїлі, Швейцарії, Франції, Канаді, Єгипті, США.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.