«Допоможемо хлопцю придбати баян». Микола Клочко зустрівся з юним музикантом-переможцем конкурсу в Італії

Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Клочко зустрівся з юним сумським баяністом, переможцем конкурсу молодих музикантів в Італії Тарасом Михайленком.

Вихованець Сумської музичної школи №1 Тарас Михайленко протягом трьох років здобув близько десяти перших місць у всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсах. А нещодавно привіз першу премію з Італії, отримавши 98 із 100 балів від журі міжнародного конкурсу в місті Ланчано.

Мама музиканта Ірина Михайленко говорить, що велика заслуга в цьому і очільника області, який надав матеріальну допомогу на цю поїздку.

Тарас розповідає, що кілька років тому він із мамою зайшов у музичну школу як на екскурсію, залишився на прослуховування і став учнем цієї школи: «Крім музики я займаюся футболом та легкою атлетикою. Ще не вибрав, ким хочу бути – музикантом чи спортсменом, але у мене є мрія – мати власний баян. У мене наразі на жаль, немає свого інструмента. Я займаюся на інструменті вчителя. Але цей баян для мене вже малий, а купити новий немає змоги, адже він не з дешевих».

Микола Клочко зазначив, що як ніхто розуміє хлопця, адже й сам, навчаючись у звичайній школі, займався ще музикою (грав на скрипці й піаніно) і волейболом водночас. Це справді важко і на це йде багато часу і сил.

«Тарас – великий молодець і справді талант, і якщо він буде займатися музикою й надалі, то прославить не лише Сумщину, а й всю Україну. А талантам треба допомагати. Тому ми разом із обласними депутатами і меценатами допоможемо хлопцю придбати баян», – підкреслив він.

Голова облдержадміністрації подарував Тарасу Михайленку футбольний м’яч і побажав йому ще більше музичних, а тепер і спортивних досягнень.

До цього ми повідомляли: Юний музикант з Сум став переможцем на міжнародному конкурсі в Італії

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.