Володимир Демура: Проект «Під зорею Пінзеля» – чудове втілення нашої спільної ідеї єднання Сходу і Захіоду України

Як ми вже повідомляли, у Сумах стартував всеукраїнський проект «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохия», що представляє   творчість видатного  українського митця, скульптора  Іоанна Георгія Пінзеля, який жив і творив у ХVІІІ  столітті. У презентації проекту в  Конгрес-центрі СумДУ (на фото) взяв участь і керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура.

«Дуже приємно вітати на Сумщині мого колегу (віце-президента ICC Ukraine – Xpress) , друга, однодумця, мецената, людину неймовірної життєвої енергії – Тараса Демкуру.  Кілька років тому, у нас, представників Міжнародної Торгової Палати  ICC Ukraine,  з’явилася ідея об’єднати Схід і Захід України – Тернопіль – Суми – Харків» – говорить Володимир Демура.

За його словами, ця практика мала неймовірний успіх під час проведення інвестиційних форумів «Сумщина invest» та «Тернопільщина invest».  Було створено майданчики для комунікацій між бізнесом, владою, наукою задля розвитку держави.

«Сьогодні ми взяли курс на популяризацію культурного надбання наших регіонів, підвищення їх туристичної привабливості», – зауважив Володимир Демура.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.