Цитатою з братів Стругацьких завершив голова ОДА засідання Ради регіонального розвитку

«Там, де торжествує сірість, там до влади завжди приходять чорні». Цією цитатою з відомого роману братів Стругацьких «Трудно быть богом», говорячи про важливість проведення освітньої реформи для розвитку Сумщини й України, підсумовував сьогоднішнє засідання Ради регіонального розвитку голова Сумської ОДА Микола Клочко.

«Реформа української середньої школи – це консолідована мета всіх гілок влади та українського суспільства в цілому. Тому кожному керівнику на місці необхідно докласти максимум зусиль, щоб забезпечити реалізацію державної політики у цьому напрямку. Консолідовані зусилля, як ми бачимо, приносять результат. А голови ОТГ та райдержадміністрацій сьогодні показують на конкретних прикладах, яким чином на Сумщині реалізується державна політика, доручення Президента України та Уряду», – зазначив Микола Клочко.

Очільник Сумщини закликав кожного представника влади в області – від сільського голови до керівників міст і районів – створити всі умови, аби забезпечити всім дітям рівний доступ до якісної освіти.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.