Микола Клочко: Про туристичну привабливість своїх районів має подбати і місцева влада

Питанням розвитку територій і туристичної привабливості Сумщини мають займатися не лише на обласному рівні, а й на місцях. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко, заслухавши під час апаратної наради начальника відділу промоції та туризму Юрія Гладенка.

За словами Юрія Гладенка, область підтримує ряд цікавих туристичних об’єктів та заходів, які проходять в районах, сприяє їх популяризації через промоцію, цифровізацію тощо.

«Зараз ми відпрацьовуємо пропозиції від громадськості по гастрономічному напрямку розвитку туризма, – повідомив посадовець. – Наприкінці цього року і на початку наступного плануємо організувати гастротури, а також  Гастро-фест у січні 2019 року. Опрацьовуємо тему вуличного мистецтва тощо».

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький зазначив: «Ми рекомендуємо органам місцевого самоврядування розробити або свої програми розвитку туризму або хоча б включити відповідні розділи у їхні програми соціально-економічного розвитку, щоб розвиток туризму і промоція Сумщини не лягали повністю тільки на обласний бюджет».

Микола Клочко підкреслив, що питанням розвитку територій і туристичної привабливості мають займатися не лише на обласному рівні, а й на місцях.

«Головам районних державних адміністрацій, міським головам та головам ОТГ до 25 грудня цього року необхідно розробити календар основних подій та культурно-масових заходів на 2019 рік з метою своєчасної промоції та підтримки таких заходів», – зазначив  голова облдержадміністрації.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.