Однією з 10 найкращих у світі вчителів німецької німці визнали сумчанку Ольгу Дашкіну

Вчителька німецької мови Сумської гімназії № 1  Ольга  Дашкіна (на фото – в центрі) стала однією з 10 найкращих педагогів за підсумками конкурсу для вчителів німецької мови PASCH-шкіл усього світу. Про це повідомив сайт  ініціативи PASCH.

До десятки найкращих увійшли також ще дві вчительки з України – Віта Чорна (Київ) та Лариса Попенко (Рівне).

До уваги журі з Німеччини бралися до уваги активна діяльність в PASCH-проекті, проведення уроків, участь в різних заходах, а також який внесок був зроблений для сприяння та заохочення вивчення німецької мови.

Всього на конкурс було подано 483 кандидатури вчителів. У другому  турі було відібрано 62 вчителя з 35 країн, серед якиих і відзначили 10 найкращих.

Довідково. Проект  PASCH ( «Школа: партнер майбутнього») об’єднує близько 1800 шкіл у всьому світі, в яких німецькій мові приділяється особлива увага.

PASCH є ініціативою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з Федеральним адміністративним відомством – Центральним управлінням шкіл за кордоном (ZfA), Німецьким культурним центром ім. Гете (GI), Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та Службою педагогічних обмінів (PAD).

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.