Сумчанка Ольга Дрига претендує на титул «Королева глянцю APRIORI»

Журнал «APRIORI» оголосив VIP-проект «Королева глянцю APRIORI», у число 12 учасниць якого потрапила і сумчанка Ольга Дрига.

Ольга Дрига виросла в Сумах. Тут закінчила класичну гімназію, потім переїхала вчитися на факультеті загальної та прикладної фізики Московського фізико-технічного інституту. Після навчання поступила до аспірантури у Франції, де захистила докторську дисертацію з фізики і математики. Незабаром переїхала до Швейцарії, де працювала науковим співробітником Європейського Центру ядерних досліджень від Прінстонського Університету. На даний час проживає у Женеві. У березні в Сумській Муніципальної Галереї експонувалася  виставка шовкових хусток від Ольги Дриги, створених нею під брендом Audrey Soie (Франція).

Зйомка Ольги для журналу «APRIORI» відбулась у стилі «Знаки Зодіаку», а переможниця проекту отримає індивідуальну публікацію на шпальтах цього видання.

Сумчани можуть проголосувати за землячку в період з 30.11.18 з 14:00 по 07.12.18 до 14:00

Умови голосування:
1) Підписатися на офіційну сторінку журналу https://www.facebook.com/AprioriMagazineUa
2) Підписатися на ютуб-канал журналу https://www.youtube.com/channel/UCqHN_Utx6yHWnFNFV5oqveQ
3) Під загальним записом голосування у коментарях поставити тільки номер учасниці, за яку віддаєте свій голос;
4) Ви можете віддати лише один голос і тільки за одну учасницю. Якщо буде виявлена фальсифікація чи повторні голоси – вони не враховуватимуться.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Враховуються тільки ті голоси, які були залишені під загальним записом у коментарях, а не під фото у кожної з учасниць чи під колажем!

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.