Сумський художній музей дочекався ремонту і реконструкції

З обласного бюджету на реконструкцію Сумського обласного художнього музею , що вже багато років чекав на ремонт і розширення,  виділено 9 млн. грн., повідомили в Сумській ОДА.

«Останній косметичний ремонт у цьому приміщенні був у 2000 році. Через невеликі розміри та незадовільний стан будівлі музею із близько 17 тисяч творів мистецтва експонується лише 6%. Проблема відсутності каналізації та водовідведення може спровокувати втрату мистецького фонду музею, адже деякі ділянки приміщення вражені грибком. Друга проблема – дах, який протікає, особливо в зимовий період, що спричиняє руйнацію ліпнини», – розповів заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

За його словами, виділені 9 млн. грн. кошти планують на першому етапі використати на розробку проектно-кошторисної документації, проведення каналізації та системи вентиляції. «А також потрібно буде виконати підняття мансардного поверху приблизно на 1 метр, де знаходитиметься приміщення для персоналу. Це також дасть змогу розвантажити підвальне приміщення, де зберігається мистецький фонд», – зазначив заступник голови ОДА.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.