Сумчан запрошують на цикл лекцій «Про Мистецтво» від відомих художників України

«Про Мистецтво» – під такою назвою Агенція промоції “Суми” пропонує цикл лекцій на мистецьку тематику. Читати ці лекції будуть виключно митці: не теоретики мистецтвознавці, а діючі практики. У проекті візьмуть участь художники, що сповідують різні бачення та концепції.

Лекції читатимуть  щомісяця за адресою вул. Соборна, 27, кожна лекція буде анонсуватися окремо.

Перша відбудеться 26 лютого. Про своє бачення мистецтва розповідатиме Валерій Вітер (Київ) – український співак і художник, перший голос легендарного ансамблю «Кобза». «Нині це широко відомий митець, чудовий художник – плакатист», – анонсує Агенція лектора і виставку його робіт «Метафора буття» (на фото) , яка відкриється того ж дня о 17:00.

Протягом року сумчани також почують і побачать:

Березень Михайло Грудій (Суми) – молодий талановитий художник. Здебільшого працює в напрямі декоративного живопису, у стилі неопримітивізм.

Квітень – Михайло Юденков (Суми) – професійний художник, який має оригінальну і добре впізнавану живописну манеру, а також велику кількість персональних виставок.

Травень – Василь Красьоха (Івано-Франківськ) – відомий в Україні та за її межами живописець, чий талант, як кажуть, «не засмічений модною кон’юнктурою». Роботи художника мають неабиякий успіх у глядачів.

Червень – Ірина Гаршина (Суми) – досить оригінальний і підчас епатажний художник з музичною освітою. Виставки були не тільки в Україні та Словенії, а аж у Германії.

Липень – Микола Жулінський (Суми) – талановитий митець і не менш талановитий педагог. Заслужений діяч мистецтв України. Його роботи носять під час філософський характер та зберігаються багато де, навіть у США.

Серпень – Анна Гідора (Київ) – також талановитий митець і педагог. Працює в галузі живопису і ленд-арту. Засновник та куратор Міжнародного LAND-ART-симпозіуму «Простір покордоння».

Вересень – Ігор Швачунов (Суми) – чудовий графік, живописець, аквареліст та фото-художник. Митець не поспішає з вернісажами, але кожна його виставка представляє професійні, вдумливі твори, які приємно вражають.

Жовтень – Ігор Ройченко (Суми) – професійний фотограф, має титул AFIAP. Фотороботи експонувались у 37-ми міжнародних салонах Європи та Азії. Володар престижних нагород.

Листопад – Ленур Веліляєв (Харків) – роботи цього талановитого живописця зберігаються в музеях, галереях та приватних колекціях багатьох країн світу. Він художник натхнення, яскравих фарб, кольору і форми, ритму і гармонії.

Грудень – Ірина Проценко (Суми) – від її полотен під час неможливо відірвати погляд. В них естетична довершеність поєднана з глибоким змістом. Внутрішній творчій свободі цього художника можна позаздрити.

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.