Українські газовики знов «кинули» сумчан на тендері, не давши заробити 52 млн. грн.

ПАТ «Укргазвидобування» 5 вересня за результатами тендеру замовило компанії «Jiangsu Elite Petroleum Technology Co., Ltd» (Китай) бурильних обважнених труб на $1,67 млн., або 52,65 млн. грн. Пропозиція   сумського ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» поставити товар на два відсотки дешевше – за 51,65 млн грн. не була взята до уваги.

Останнє скаржилося  у конфліктну комісію «Укргазвидобування» на технічні невідповідності, наявні у переможця, але скаргу не задовольнили, бо (цитуємо): «пропозиція «Jiangsu Elite Petroleum Technology Co., Ltd» надана в оригіналі, відповідає встановленим критеріям кваліфікації та технічним вимогам».

Джерело: http://nashigroshi.org/2017/09/12/kytajtsi-vpershe-vyhraly-trubnyj-tender-ukrhazvydobuvannya-na-53-miljony/

Нагадаємо, що минулого року, на тендері, який проводило ПАТ «Укргазвидобування», на замовлення в 400 млн. грн. претендувало ПАТ «Сумське НВО», але тендерна комісія віддала перевагу невідомому на ринку підприємству в Румунії, яке не мало навіть виробничих потужностей для виконання такого багатомільйонного замовлення. Це дало підстави запідозрити керівника газовиків у корупційних діях.

Раніше ми повідомляли: Колектив Сумського НВО не задовольнили пояснення керівника «Укргазвидобування» про те, чому замовлення на модернізацію цієї структури пішли не у Суми, а за кордон

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.