Мінфін пропонує спростити для аграріїв реєстрацію податкових накладних

Міністерство фінансів розробило рішення, яке попередить виникнення труднощів у платників аграрного сектора при реєстрації податкових накладних. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Відомство зафіксовало тенденцію до росту відсотку призупинених накладних підприємців саме сільськогосподарського сектору.

Для спрощення процесу Мінфін вирішив ввести такі зміни: платники можуть надати документи (технологічну карту) до здійснення угоди, і вона буде розглянута протягом 10 робочих днів. Якщо ця картка за встановленою формою врахується ДФС, податкові накладні/розрахунки коригування за цією операцією зупинятися не будуть.

Для платників сільскогосподарського сектору технологічна картка враховуватиметься автоматично системою Моніторингу без розгляду ДФС, якщо платника – товаровиробника сільскогосподарського сектору внесено до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”.

Крім того, якщо платник на 31 грудня 2016 застосовував спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 Податкового кодексу. А також, якщо такі платники мають загальну площу власного або орендованої земельної ділянки понад 200 га включно станом на 1 січня 2017 року, що задекларована до 20 лютого поточного року і за період з 1 січня 2017 не було одночасного зміни засновника і директора підприємства.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.