Досвід Цифрової Економіки: з Естонії до Сум

Віце-президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, представник  ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура взяв участь в Міжнародному бізнес-форумі “Digital Economy: Innovative Platform for Transparent Borderless Business”, що днями відбувся в Естонії.

Заходи цьогорічного Форуму, який зібрав  провідних експертів і спеціалістів в галузі ІТ та Цифрової Економіки, були  присвячені розвитку Цифрової Економіки, обговоренню актуальних інновацій та співробітництва зацікавлених сторін у майбутньому.

Зокрема, були обговорені теми «Логистика, транскордонна торгівля і електронна комерція», «Інформаційні технології і цифрові рішення для бізнесу у всіх секторах».

Нагадаємо, що 9 листопада у Сумах відбудеться Міжнародний форум  «IT PEOPLE SUMY-2017».  Організаторами заходу виступають Міжнародна Торгова Палата ICC Ukraine, Сумська міська рада, Сумський національний аграрний університет, Сумський державний університет, Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумською міської ради. Заплановано провести дві дискусійні панелі, присвячені рішенням ІТ у сфері сільського господарства та уплавління містом:  «SmartAgriBussines» та «Digital City – Digital Ukraine» відповідно.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.