Участь у Форумі IT People Sumy – 2017 спеціального гостя може стати проривом для бізнесу Сумщини на ринки світу

Як стало відомо Xpress, на Міжнародному форумі «IT People Sumy – 2017», що має відбутися у Сумах 9 листопада, заплановано виступ спеціального гостя – Яана Хейнсоо, регіонального директора  у Східній і Центральній Європі Агентства розвитку підприємництва Естонії.

Тема виступу Яана Хейнсоо: «e-Естонія – інноваційна платформа для міжнародного бізнесу».

Як відомо, Естонія на сьогодні є світовим лідером у розвитку IT-технологій для бізнесу і пропонує свою е-платформу, завдяки якій можна цілодобово вести бізнес з будь-якої точки світу. Тема може бути цікавою для українських компаній, які розглядають географічне розширення своєї  діяльності через естонську юрисдикцію.

Під час зустрічі із Віце-президентом  Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, представником  ICC Ukraine в Сумській області Володимиром  Демурою  на Міжнародному бізнес-форумі «Digital Economy: Innovative Platform for Transparent Borderless Business», що днями відбувся в Естонії, Яан Хейнсоо також розповів, що готовий сприяти входженню українських компаній не тільки на ринки прибалтійських країн, а й країн Північної Європи – Норвегії, Швеції, Ісландії, Данії і Фінляндії. Саме тому виступ естонського гостя очікується як такий, що має стати одним з ключових практичних підсумків форуму у Сумах.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.