Сумщина долучається до глобалістського китайського проекту «Новий Шовковий шлях»

Вчора в Києві відбувся ІІ Український Форум Шовкового Шляху. Під час заходу, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко підписав Меморандум про взаєморозуміння із Альянсом міст Шовкового Шляху. Про це повідомив у Facebook  один з учасників Форуму,  Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, представник ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура.

У рамках форуму відбулося кілька дискусійних панелей: «Україна – КНР: Сьогодні і завтра»; «Інфраструктура і логістика»; «Інновації як ключовий фактор економічного росту»; «Торгівля і е-комерція». «Інвестиційне співробітництво»; «Культура і туризм».

Володимир Демура також поінформував, що наразі є домовленість з Миколою Клочком зустрітися з представниками Hi-techoffice Ukraine, зокрема з Андрієм Бірюковим, з метою підписання Угоди про співпрацю.

Нагадаємо, у рамках Форуму «IT People Sumy 2017», який відбувся в Сумах  9 листопада, було підписано Меморандум про співпрацю між Сумською міською радою та Hi-tech office Ukraine.

Довідково: Новий «шовковий шлях» (Євразійський сухопутний міст) — транспортний маршрут для переміщення залізничних вантажів і пасажирів суходолом від промислових центрів Китаю до Європи. У рамках його розвитку китайські інвестори готові інвестувати інфраструктуру міст України, через які пролягатиме «Шовковий шлях».

Докладніше про місце України у “Шовковому шляху” : Философ Андрей Ермолаев: Исторически Украине было бы гораздо перспективнее реализовывать не западный план Маршалла, а Шелковый план

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.