На «Хімпромі» після втечі Лазаковича поміняли керівництво. Хто прийшов

У жовтні на підприємстві відбулися кадрові зміни, повідомляє сайт ПАТ «Сумихімпром» і подає дані про попередні місця роботи нового керівництва:

Дмитро Васильович НІКІТІН, керуючий санацією (на фото)

Ухвалою Го­сподарського суду Сумської області від 05.10. 2017р. у справі щодо банкрут­ства ПАТ «Су­михімпром» припинено повноваження розпорядника майна Романа МАРЧЕНКА і керуючого са­нацією Ігоря ЛАЗАКОВИЧА (правоохоронними органами оголошений в розшук – Xpress). Цим же рішенням суду призначено керуючим са­нацією підприємства арбітражного керуючого Дмитра Нікітіна. Дані про попереднє місце роботи не наведені. За даними декларації за 2016 рік,  працював директором з економіки та фінансів ПАТ «Сумихімпром».

Володимир Миколайович ВОЛКОВ,  директор виконавчий.

За плечима має вироб­ничий досвід, довжиною в 30 років. Професійний шлях розпочав з майстра зміни цеху залізоокис­них пігментів. Більше 10 років працює на посаді директора з виробництва, впроваджуючи нові підходи у виробництві двоокису титану і мінеральних добрив, здійснюючи ак­цент на удосконаленні якості продукції. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості удо­стоєний звання «Заслужений працівник промисловості України».

Олег Володимирович ДЕНЩИКОВ, директор з виробництва

До цього 5 років працював за­ступником директора з виробництва- начальником виробни­чо-технічного відділу. Службове сходження  розпочав у 1999 році, працюючи майстром зміни з виробництва двоокису титану. Згодом працював інженером-технологом, начальником відділення, заступником начальника цеху з технології, на­чальником ЦДТ №1, начальником ОЦДТ.

Сергій Миколайович ПРОЩЕНКО,  заступник директора з виробництва — начальник ВТВ

Відповідно до наказу по підприємству від 17.10.2017р. начальника цеху складних мінеральних добрив Сергія Прощенка переведено на посаду заступника дирек­тора з виробництва-начальника виробничо — технічного відділу. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника ЦСМД призначено Олега ЧОПОВОГО.

Свій трудовий шлях розпо­чинав з електромонтера по ремонту електрообладнан­ня котельного цеху у 1998 році. Рік потому перейшов працювати майстром зміни цеху з виробництва амо­фосу. Пройшовши крізь всі етапи й цикли виробництва мінеральних добрив, здобув ґрунтовні знання і досвід у цій сфері. Два роки працював начальником цеху гранульо­ваного суперфосфату та упродовж чотирьох років очолю­вав цех складних мінеральних добрив.

Джерело:http://sumykhimprom.com.ua/kadrovi-rotatsiyi/

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.