Зроблено ще один крок до розвитку Цифрової Економіки на Сумщині

Стан, перспективи та тенденції розвитку Цифрової Економіки України обговорили на відкритих загальних зборах Громадської  спілки «Hi Tech Office Ukraine» за участю членів її правління, представників організацій-засновників, організацій-партнерів спілки, Сумської обласної державної адміністрації (Дмитро Живицький)  та Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області (Володимир Демура).

Про це повідомляє сайт «Hi Tech Office Ukraine».

На зборах підбили підсумки роботи, обговорили план діяльності на наступний період та зокрема, проекти над якими працює Громадська спілка «Hi Tech Office Ukraine». Далі згідно порядку денного з доповідями виступили експерти та фахівці в сфері економічного розвитку країни. Зокрема мова йшла про напрацьовану роботу та стратегії, щодо реалізації відповідних проектів.

Віце-президент ICC Ukraine, представник ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура, зокрема акцентував увагу на необхідності активної цифровізації суспільства та розвитку Цифрової Економіки.

«Суми та Сумська область активно долучається до цих процесів. Ми активно співпрацюємо із Hi Tech Office. Зокрема, нещодавно, у рамках проведення Форуму «IT People Sumy 2017» було підписано Меморандум про співробітництво між Hi-tech office Ukraine та Сумською міською радою. Впевнений, цей документ закладає   надійний фундамент співробітництва», – зауважив Володимир Демура.

На фото з права – на ліво: Дмитро Живицький і Володимир Демура 

Раныше ми повідомляли: Управління містом Суми отцифрують по повній разом із Hi-tech office Ukraine

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.