ЗАВТРА: два в одному – Ярмарок і Форум з актуальних питань кооперації селянських господарств

Завтра, 21 грудня, з 11:00 до 14:30 у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7А) відбудеться форум виробників сільськогосподарської продукції, фермерських та особистих селянських господарств, територіальних громад і органів місцевої влади «Кооперація в аграрній сфері як запорука зміцнення малого та середнього аграрного бізнесу Сумщини».

Організатори Форуму: Департамент аргопромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний фонд підтримки підприємництва, Сумська торгово-промислова палата.

Метою заходу є:

– визначення потреб аграрного бізнесу в кооперації та найефективніших напрямків для розвитку кооперації на Сумщині;

– виявлення перешкод для кооперації в аграрній сфері та шляхів їх усунення;

– ознайомлення з формами державної підтримки та проектами фінансової, матеріальної підтримки міжнародних і національних фондів для кооперативів та осіб, які бажають об’єднатися в кооперативи в Україні;

– вивчення досвіду успішних кооперативів-виробників аграрної продукції.

До участі у Форумі запрошені: керівництво області, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, науковці,  досвідчені практики з інших регіонів України, а також представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Сумщини, місцеві агровиробники.

Під час Форуму буде обговорено стан та перспективи розвитку кооперації на території Сумської області. Учасники заходу отримають можливість знайти партнера для кооперації за обраним напрямком.

У день форуму на території ВЦ «Іллінський» відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції місцевих виробників.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.